Налаштування Тарифи на ваш домашній бізнес

Ноябрь 28th, 2011

Багато людей вважають, що, оскільки ви працюєте з дому, Ви повинні платити менше. Я не згоден - якщо врахувати, що більшість домашніх ділові люди надають підтримку сім'ям, звертаючи свій страховий пакет, включаючи медичну та стоматологічну, і збільшили відповідальність в умовах страхування та ліцензування - Я думаю, домашнього бізнесу, повинні платити близько чи ж, як і інших підприємств.

Домашній бізнес може запропонувати, унікальний є персоналізованої, індивідуальні послуги, які не можуть бути доступні з великої компанії. Ці додаткові штрихи добре варто заплатити за по-моєму.

У з'ясувати, скільки стягувати плату за свої послуги ви можете зробити кілька речей для установки плати:

1) Зайдіть в Інтернет, щоб деякі з сайтів заробітної плати порівняння і подивитися, що робочі місця, схожі з вашими платити

а) www.salary.com

б) www.monstermoving.monster.com

в) www.salaryexpert.com

2) Крім того, онлайн поглянути на деякі ділянки роботи і подивитися, які зарплати пропонують людям, які зробили б те саме тип роботи як ваш збираємося робити. Пам'ятайте, ваша робота не 9 - 5 кожен день .... будучи найму часто означає більше години, і немає понаднормових.

3) Поговоріть з людьми, ви знаєте, хто працює в промисловості, яку Ви входите і подивитися, якщо ви можете отримати уявлення про зарплату діапазоні

4) Якщо те, що ви робите щось дуже незвичне й унікальне запитайте себе: "що б я платити за цю послугу?" "Те, що мої клієнти можуть дозволити собі платити"

5) Іноді ваші ціни дійсно залежать від того, що клієнт готовий платити - багатих клієнтів буде більше платити за стрижку, ніж той, хто робить мінімальний розмір оплати праці (наприклад, $ 500 проти $ 7.99) Ось чому ви повинні абсолютно ясно, про те, хто ваш клієнт це - і пам'ятайте, що ви

НЕ МОЖЕ бути всім для всіх людей.

6) Чи готові ви запропонувати знижки постійних клієнтів? Чи будете ви пропонувати відшкодування або просто обмін?

7) Ви повинні бути дуже чітко на всі питання ціноутворення, перш ніж почати свій бізнес.

Ось ще кілька простих порад, щоб ви на правильному шляху, коли мова йде про розробку збори:

1) Не робити роботу за нічого - створити оцінці формула - дати кожному клієнту розбивка витрат і дотримуватися його - якщо у вас є, щоб змінити його отримати клієнт затвердити перевитрата Перед тим як йти вперед і робити більше роботи.

2) Вимкніть роботу, яка не варта того часу, щоб зробити - це може здатися черствим - але чому б сидіти до 2 години ночі роблю роботу, яка коштує грошей - та ви працюєте, але для чого?

3) Деякі види робіт окупиться рефералів і бізнесу в майбутньому - тільки переконайтеся, що ви робите роботу, яка окупиться пізніше, якщо ви взяли пільговий тариф оплати.

4) Коли справа доходить до виконання роботи для друзів, заздалегідь знати, що ваша політика буде. Це може бути дуже складній ситуації, так що не ясно з самого початку. Багато дружби було пошкоджено або знищено понад бізнес непорозуміння! Не дозволяйте вашим стати одним з них. Це також справедливо і для роботи, яку ви можете зробити для некомерційних організацій і благодійних організацій. Вирішіть заздалегідь, скільки годин на місяць ви будете "видають" на добру справу. Не дозволяйте собі йти на суму, яку ви встановили.

Існує багато гарної інформації про те, що зарплата людей в різних галузях промисловості платять - скористатися нею для своєї користі. Встановити плату, що змусить Вас відчувати себе цінують і ваша робота цінується. Переконайтеся, що плата дозволяє платити за рахунками, покривають свої витрати, щоб ви відчували себе, що ви робите, це коштує, і переконайтеся, що ви заощадити на чорний день і повеселитися теж!

Comments are closed.