Робота на дому Ідеї – Продаж речі на eBay

Ноябрь 28th, 2011

Можна почати домашній бізнес, який ви будете заробляти значні доходи за рахунок продажу товарів на eBay. Дослідження того, що ви бажаючи продати, щоб побачити, чи є ринок для нього на eBay.

Іноді здається, що все продають свої речі на eBay. Деякі роблять гроші, інші витрачають більше в лістинг зборів, ніж будь-яка сума, яку вони коли-небудь відновити в наступних продажах. Можна почати домашній бізнес, який ви будете заробляти значні доходи за рахунок продажу товарів на eBay.

Дослідження того, що ви очікуєте, щоб продати, щоб побачити, чи є ринок для нього на eBay. Перевірте не тільки поточні списки, але й завершені списки. Це дасть вам набагато більш чітке уявлення про потенційні продажі продукту.

Будьте професійні в відвантаженні вашого товару, а також у встановленні цін на доставку. Пропозиція різних послуг, оплати, такі як PayPal, щоб полегшити для клієнтів, щоб платити за їх елементів. Витратьте час, щоб залишити відгук для покупців, так що ви, в свою чергу буде отримувати зворотний зв'язок. Покупці роблять зчитування профілів, особливо при розгляді першої покупки час від когось.

Мережа й розвиваються ім'я для вас важливо, щоб повернути постійних клієнтів. Наприклад, два продавці продають дуже схожий ювелірні вироби мають абсолютно ступеня поділу в їх поточної ціни торгів. Одним з них є частим гостем в чатах присвячена ювелірні прикраси, і швидко відповідати на електронні листи і надати додаткові фотографії будь-яких предметів під питанням. Інша є новою, і цифри, що, підриваючи друга цін, то вони зможуть зібрати деякі з продажу попереднього продавця. Не так дивно, що покупці палицю з першим продавцем, навіть якщо продукт коштує кілька доларів більше. Вони знають, що вони можуть довіряти першому продавця представити пункт, як обіцяли.

Це урок, створити свій власний продажів за рахунок якості та відносини, а не тільки за рахунок зниження цін. Будьте готові поставити час і енергію на зусилля, якщо ви дійсно очікуєте успішного продажу товарів на eBay.

Comments are closed.