Ecomomic спад підвищує Робота на дому Можливості

Ноябрь 25th, 2011

Робота на дому можливості або домашнього бізнесу буде зростати протягом найближчих кількох років. Це не тільки тому, що люди будуть мати можливість працювати вдома, тому що вони були звільнені - був піти у відставку або відчувають невпевненість у майбутньому. Саме тому, що це економічні тенденції.

Економіка знаходиться у відмінній формі. Незважаючи на загальне зневіру та повідомлення про стагнацію економіки ми знаходимося в середині демографічний вибух мільйонером! І більшість з цих нових мільйонерів буде працювати з дому підприємців.

Ці ідеї не мої. Вони належать до всесвітньо відомий економіст Пол Зейн Пільцер, який має вражаючу репутацію точного прогнозування економічних тенденцій. Ось деякі з його останніх прогнозів:

- Інтернет практично не отримали почалася

- Зниження великих корпорацій

- Зростання Бізнес на дому

- Швидкість технологічних змін буде змінити роботу, або побачити, що він пропав, протягом 2 або 3 роки

- Переважна більшість людей пенсію зламав

За даними останніх досліджень, 85% американців хотіли, щоб вони могли працювати з дому. Обстеження Великобританії мали схожі результати. Ви є одним з них, або Ви, ймовірно, не читали б це. Якщо ви думаєте, що ви в безпеці в своїй роботі, подумайте ще раз. Якщо ви недавно були звільнені, прийняти серцем. Якщо у вас є recenty пенсію або ось-ось - і ви зламав - знову ж таки, прийняти серцем.

Інші відгуки Пола Пільцер:

- Наш (США) економіка перебуває в середині найбільший стрибок зростання в історії

- (Сьогодні), які працюють самі на самому справі безпечніше маршрут, і працює корпорація стала ризикованим пропозицією

- ... вік корпорації, яка ледве почала століття тому, тепер поступається місцем вік підприємця

- Наше багатство винагороджується прямо пропорційно числу людей, з якими ми готові поділитися

-Технологічний розрив, де ви знайдете великий потенціал для зростання Саме тут .... Наступна мільйонерів буде надходити з в роки раніше нас.

Запам'ятайте це виходить від експерта, який ніколи, ніколи не помилявся.

Тепер, я ледь типу з 2 пальця і ​​може тільки майстер відправки електронної пошти, але якщо коли-небудь я повинен був стимул робити щось інше в моєму житті, це він.

Прочитайте його ще раз. Те, що він, здається, каже нам, щоб привести в порядок наші навички ІТ, отримати онлайн-бізнес і почати працювати з дому.

«Старички» живуть протягом багатьох років минулого дати їх виходу на пенсію і 95% з нас не зламав. "Звільнили", ймовірно, ніколи не знайти роботу, як вони мали. І забезпечити зайнятість не гарантована.

Для роботи на дому новий вибір кар'єри. Мова йде не тільки про отримання статусу мільйонера. Мова йде про виживання.

Comments are closed.